Montaż klimatyzacji Świętochłowice. Klimatyzacja Świętochłowice

poster
30/11/2022
Montaż klimatyzacji Świętochłowice. Klimatyzacja Świętochłowice
Poszukujesz firmy do montażu klimatyzacji w Świętochłowicach? DW Klima posiada doświadczenie, uprawnienia i odpowiednie narzędzia, aby profesjonalnie wykonać tą usługę. Zwracamy szczególna uwagę na zadowolenie klientów oraz jakość wykonywanych usług. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji.

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Świętochłowice

Wykonujemy montaże klimatyzacji w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach oraz lokalach handlowych. Zaczynamy od bezpłatnych konsultacji oraz wyceny montażu klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Haier, Vivax, Fuji, MDV, Sinclair, Mitsubishi Heavy. Zapraszamy do kontaktu!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Świętochłowice

Montaż klimatyzacji Świętochłowice

W domach prywatnych jednym z lepszych rozwiązań jest montaż klimatyzacji ściennej (split). Jest to popularne rozwiązanie biorąc pod uwagę dużą efektywność i cenę usługi montażu. W domach prywatnych często jeszcze są montowane klimatyzatory typu Konsola, klimatyzatory kanałowe i kasetonowe. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o klimatyzacji!

Montaż klimatyzacji multisplit Świętochłowice

Montaż klimatyzacji multisplit Świętochłowice
Klimatyzacja multisplit to dobre rozwiązanie, gdy chcemy chłodzić kilka pomieszczeń. Jeden agregat zewnętrzny steruje kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Nie musimy montować wielu urządzeń na zewnątrz budynku. W każdym pomieszczeniu posiadamy niezależną kontrole nad temperaturą. Jeśli szukasz firmy do montażu klimatyzacji multisplit w Świętochłowicach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Montaż instalacji klimatyzacji Świętochłowice

Montaż instalacji klimatyzacji Świętochłowice
Klimatyzacja jest niezbędna do utrzymania komfortu w pomieszczeniach. Montaż instalacji klimatyzacji warto wykonać przed tynkami, wylewkami i elewacją zewnętrzną. Mamy kilka możliwości montażu instalacji klimatyzacyjnej: możemy ją umieścić w ścianach, sufitach podwieszanych lub ukrycie w elewacji zewnętrznej. Urządzenia montowane są po wykończeniu pomieszczeń. A Zapraszamy do kontaktu i wyceny!

Klimatyzacja do ogrzewania Świętochłowice

Klimatyzacja do ogrzewania Świętochłowice
Posiadamy w ofercie klimatyzatory dedykowane do ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie mogą pracować nawet przy temperaturach zewnętrznych -30 stopni Celsjusza i są przystosowane do pracy w warunkach zimowych.

Przegląd klimatyzacji Świętochłowice

Przeglądy klimatyzacji należy wykonywać regularnie wg zaleceń producenta. Oferujemy Państwu wykonanie przeglądu klimatyzacji w miejscowości Świętochłowice.
Tagi: 

Pozostaw opinię