Montaż klimatyzacji Andrychów

poster
02/02/2022
Montaż klimatyzacji Andrychów
Klimatyzacja stała się niezbędna do osiągnięcia pełnego komfortu w naszych pomieszczeniach. W okresie letnim ma wpływ na temperaturę i wilgotność. W okresach przejściowych (wiosna,jesień) oraz zimą skutecznie te pomieszczenia ogrzewa. Nasza firma zajmuje się montażem klimatyzacji w Andrychowie i okolicach. Chętnie spotkamy się u Państwa na inwestycji. Porozmawiamy o klimatyzacji i ocenimy możliwości montażu. Takie spotkanie u Nas jest bezpłatne. Wycenę możemy również opracować na podstawie podesłanego do nas projektu pomieszczenia lub zdjęć. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Andrychów

DW Klima zajmuje się montażem klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych, magazynowych i innych. W standardzie naszej firmy są bezpłatne wyceny i dobory. Montujemy klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, LG, Sinclair, Haier, Fuji, Heiko, Vivax, Mitsubishi Heavy i innych. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji, porozmawiamy o klimatyzacji i dobierzemy odpowiednie urządzenia.

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Andrychów

Montaż klimatyzacji Andrychów

W domach i mieszkaniach najczęściej montowana jest klimatyzacja ścienna. Klimatyzacja ścienna split składa się z jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej. Obie jednostki połączone są instalacją freonową. Klimatyzatory ścienne split to bardzo wydajne urządzenia, które będą dbały o Państwa komfort przez cały rok.

Klimatyzacja split to:
  • klimatyzatory ścienne
  • klimatyzatory kasetonowe
  • klimatyzatory podstropowe
  • klimatyzatory kanałowe
  • klimatyzatory konsole

Klimatyzacja multisplit Andrychów

Montaż klimatyzacji multisplit Andrychów
Najważniejszym elementem w klimatyzacji multisplit jest jednostka zewnętrzna (agregat). Standardowo agregaty multisplit mogą sterować od 1 do 5 jednostek wewnętrznych. Mając jedną jednostkę zewnętrzną możemy kontrolować temperaturę w kilku pomieszczeniach. Każda jednostka wewnętrzna posiada własny pilot. Rozwiązanie multisplit wpływa na estetykę na zewnątrz budynku - zamiast kilku jednostek zewnętrznych mamy jedną jednostkę. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Andrychowie i okolicy.

Montaż instalacji klimatyzacji Andrychów

Montaż instalacji klimatyzacji Andrychów
W trakcie budowy domu warto rozważyć montaż samej instalacji klimatyzacji. W odpowiednim czasie taką instalację możemy ukryź w ścianach, sufitach podwieszanych lub zewnętrznej elewacji. Właściwym momentem na montaż instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż klimatyzacji odbywa się po wykończeniu pomieszczeń.

Klimatyzacja do ogrzewania Andrychów

Klimatyzacja do ogrzewania
Klimatyzacja na tyle się rozwinęła, że daje możliwość ogrzewania pomieszczeń w sezonie grzewczym. Urządzenia takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wyposażone są w grzałkę tacy ociekowej i karteru. W osobnym artykule przedstawiamy klimatyzatory do ogrzewania w naszej ofercie: Ogrzewanie klimatyzacją.

Serwis klimatyzacji Andrychów

Przeglądy klimatyzacji są podstawą dla naszego zdrowia i pracy klimatyzatorów. . Serwisy trzeba wykonywać regularnie wg zaleceń producenta klimatyzacji. W ten sposób utrzymana zostaje gwarancja. Oferujemy Państwu przegląd klimatyzacji w Andrychowie.
Tagi: 

Pozostaw opinię