Montaż klimatyzacji Tychy

poster
03/02/2022
Montaż klimatyzacji Tychy
Proponujemy Państwu profesjonalny montaż klimatyzacji w miejscowości Tychy. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Wysłuchujemy klienta i proponujemy naszym zdaniem najlepsze rozwiązania. Przedstawiamy plusy i minusy danego systemu klimatyzacji. Pierwszym etapem jest bezpłatne spotkanie u inwestora wraz z doborem rozwiązań (możemy to również wykonać w oparciu o projekt). Następnie przygotowujemy profesjonalną ofertę wraz z wyceną i ewentualnym podziałem na etapy. Umawiamy się na termin montażu.

Klimatyzacja Tychy

Jakie czynności wykonujemy przy montażu klimatyzacji :

 • Przewiert przez ścianę. Średnica około 60mm
 • Montaż jednostki wewnętrznej
 • Montaż jednostki zewnętrznej
 • Poprowadzenie instalacji freonowej między jednostkami
 • Wykonanie instalacji odpływu skroplin (grawitacja lub dodatkowo pompka skroplin)
 • Podłączenie klimatyzatora (jednostki zewnętrznej) do istniejącej instalacji elektrycznej
 • Próba szczelności
 • Wykonanie próżni w układzie
 • Uruchomienie,sprawdzenie działania klimatyzacji oraz przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

Jakie funkcje spełniają klimatyzatory:

Montaż klimatyzacji typu split w Tychy

Montaż klimatyzacji Tychy

Klimatyzacja split to najbardziej popularny typ klimatyzacji i najprostszy układ chłodniczy. Klimatyzatory split składają się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Łączymy je instalacją freonową. Są to wydajne urządzenia, które dostarczą przetworzone powietrze zapewniają komfortowe warunki przez cały rok. Klimatyzatory split są najczęściej montowane w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Klimatyzację split to różne typy urządzeń wewnętrznych: • klimatyzatory ścienne
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory podstropowe
 • klimatyzatory kanałowe
 • klimatyzatory konsole

Montaż klimatyzacji multisplit Tychy

Montaż klimatyzacji multisplit Tychy
Klimatyzacja multisplit składa się z jednostki zewnętrznej (agregat), która obsługuje do 5 jednostek wewnętrznych. Ma to wpływ na zewnętrzną estetykę budynku - posiadamy jedną większą jednostkę zewnętrzną zamiast kilku mniejszych. Do kontroli temperatury w każdym pomieszczeniu wykorzystane są sterowniki bezprzewodowe lub przewodowe. Każda jednostka wewnętrzna ma swój sterownik (pilot). Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Tychach i okolicy.

Montaż instalacji klimatyzacji Tychy

Montaż instalacji klimatyzacji Tychy
Oferta skierowana do osób budujących domy lub remontujących mieszkania. Na tym etapie warto pomyśleć o wykonaniu instalacji klimatyzacji. Instalację freonową możemy "schować" w ścianach, sufitach lub elewacji. Unikamy w ten sposób koryt instalacyjnych - widocznych elementów instalacji. Odpowiednim momentem na rozprowadzenie instalacji klimatyzacji i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty (lepiej zgłosić się do nas wcześniej). Montaż klimatyzatorów zostanie wykonany po malowaniu.

Klimatyzacja do ogrzewania Tychy

Klimatyzacja do ogrzewania Tychy
Na rynku znajdziemy klimatyzatory dedykowane do ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wyposażone są w zestaw pracy zimowej (grzałka tacy ociekowej i karteru).

Serwis klimatyzacji Tychy

Cykliczne wykonywanie serwisu klimatyzacji to podstawa dla naszego zdrowia. Pozwala przedłużyć żywotność klimatyzatorów. Przeglądy należy wykonywać systematycznie wg zaleceń producenta klimatyzacji. Oferujemy Państwu profesjonalny serwis klimatyzacji w Tychach.

Montaż klimatyzacji w domach jednorodzinnych Tychy

W domach jednorodzinnych istnieje kilka sposobów na klimatyzowaniu pomieszczeń. Pokażemy jakie istnieją rozwiązania, jakie wiążą się z tym korzyści i jakie ograniczenia. Zapraszamy do współpracy w Tychach!

Zobacz inne usługi w Tychach

Tagi: 

Pozostaw opinię