Wentylacja Bielsko-Biała. Wentylacja Bielsko

poster
02/02/2022
Wentylacja Bielsko-Biała. Wentylacja Bielsko
Nasza firma zajmuje się montażem wentylacji. Wentylacji dość szeroko rozumianej: od mały tematów związanych z rekuperacją w domach prywatnych do dużych tematów przemysłowych. Montujemy kurtyny powietrzne, wentylację bytową z odzyskiem ciepła, wentylację przemysłową, wentylatory dachowe, odciągi techniczne, wentylacje w gastronomi. Zapraszamy do kontaktu!

Rekuperacja Bielsko-Biała

Dobrze wykonana rekuperacja podnosi komfort mieszkania. Instalacja rekuperacji dostarcza stały dopływ świeżego powietrza oraz powoduje wymianę zużytego powietrza. Rekuperacja odzyskuje wytworzone ciepło co skutkuje oszczędnościami na ogrzewaniu w okresie zimowy i okresach przejściowych. Daje nam również możliwość kontrolowania ilości wymienianego powietrza. Zamontowane w rekuperatorze filtry chronią nas przed smogiem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rekuperacją do kontaktu!

Kurtyny powietrza Bielsko-Biała

Zadaniem kurtyny powietrza jest stworzenie powietrznej bariery dla istniejącego przepływu powietrza. W ten sposób odcinamy pomieszczenie od otoczenia. Unikamy w ten sposób przeciągów, niekontrolowanej wymiany powietrza oraz napływu zapachów z zewnątrz. Kurtyny powietrzne stosuje się w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu (np.hale magazynowe, hotele, pomieszczenia handlowe). Zapraszamy do wyceny montażu kurtyny powietrznej!

Wentylacja w biurach Bielsko-Biała

W pomieszczeniach biurowych muszą być zapewnione odpowiednie warunki pracy. Podstawą jest odpowiedniej jakości powietrze, które ma wpływ na dobre samopoczucie i lepszą produktywność pracowników. Skuteczna wentylacja zapewnia odpowiednią jakość środowiska wewnętrznego. Ma na to wpływ odpowiednia intensywność wymiany powietrza, jego czystość, temperatura, wilgotność względną i prędkość ruchu powietrza w pomieszczeniach. Zapraszamy do wyceny wentylacji biurowej.

Wentylacja hala produkcyjna Bielsko-Biała

Wentylacja mechaniczna w hali produkcyjnej to trzy systemy wentylacji: Pierwszy - system wywiewny, czyli odciągi miejscowe (połączone z siecią wentylacyjna lub mobilne) lub system wentylacji ogólnej. Drugi - system nawiewny, czyli wentylacja nawiewna kanałowa lub np. aparaty grzewczo-wentylacyjne. Trzeci - system nawiewno-wywiewny do ogólnej wentylacji, czyli centrale wentylacyjne, rooftopy lub rekuperatory dachowe. Zapraszamy do kontaktu!

Wentylacja kuchni w lokalu gastronomicznym Bielsko-Biała

Wentylacja w lokalach gastronomicznych to dość specyficzne podejście w kwestii wymiany powietrza. Odpowiednia wentylacja eliminuje zapachy pochodzące z gotowania, znajdujący się w powietrzu tłuszcz oraz parę wodną. Z drugiej strony ma zadanie dostarczyć świeże i czyste powietrze. W kuchni, parametry powietrza wewnętrznego powinny zapewnić osobom w nich pracującym komfort cieplny i powietrze pozbawione zapachów i zanieczyszczeń. Istotna kwestia dotyczy zapachów w pomieszczeniu przeznaczonym dla gości, które na drodze dyfuzji przenoszą się z kuchni. Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny!

Odciągi wentylacyjne Bielsko-Biała

Bezpieczeństwo pracy w warsztatach, fabrykach i zakładach przemysłowych zależy również od montażu skutecznych urządzeń odprowadzających zanieczyszczenia. Miejscowe odciągi wentylacyjne pozwalają usunąć szkodliwe pyły oraz gazy bezpośrednio w miejscu ich produkcji. Odciągi miejscowe służą do wyłapywania i odprowadzania zanieczyszczeń. Pozwalają one na przechwycenie pyłów i gazów emitowanych w czasie różnego typu prac, związanych z obróbką metalu, szlifowaniem, spawaniem czy malowaniem natryskowym. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się szkodliwych substancji po pomieszczeniu, ponieważ wyłapują je bezpośrednio w miejscu ich emisji. Są niezbędnym wyposażeniem wszystkich zakładów pracy, w których pracownicy są narażeni na wdychanie zanieczyszczeń zagrażających ich zdrowiu.
Tagi: 

Pozostaw opinię