Montaż klimatyzacji Szczyrk

poster
02/02/2022
Montaż klimatyzacji Szczyrk
W nowym budownictwie klimatyzacja jest niezbędnym elementem do zapewnienia pełnego komfortu. Latem kontroluje temperaturę i wilgotność. Zimą oraz w okresach przejściowych może być źródłem ogrzewania. DW Klima proponuje Państwu montaż klimatyzacji w Szczyrku i okolicach. Umówimy się na spotkanie u Państwa na inwestycji i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Jest to bezpłatne spotkanie. Wycenę opracujemy również na podstawie podesłanego do nas projektu i wywiadu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Szczyrk

Nasza firma specjalizuje się w montażu klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach. Oferujemy bezpłatne wyceny i dobory oraz spotkania u klienta. Montujemy klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Cooper&Hunter, Haier, Fuji, Heiko, Vivax, Mitsubishi Heavy i innych. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Szczyrk

Montaż klimatyzacji Szczyrk

W trakcie budowy domu mamy do wyboru przynajmniej kilka rozwiązań związanych z klimatyzacją (klimatyzacja typu split, multisplit, kanałowa) Najczęściej wybierana przez klientów jest klimatyzacja ścienna (w układzie split lub multisplit). Klimatyzacja ścienna split składa się z jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej. Obie jednostki łączymy instalacją freonową i przewodem komunikacyjnym. Klimatyzatory ścienne typu split to wydajne klimatyzatory, zazwyczaj o lepszych parametrach niż układy multisplit.

Klimatyzacja split to:
  • klimatyzatory ścienne
  • klimatyzatory kasetonowe
  • klimatyzatory podstropowe
  • klimatyzatory kanałowe
  • klimatyzatory konsole

Klimatyzacja multisplit Szczyrk

Montaż klimatyzacji multisplit Szczyrk
Sercem klimatyzacji multisplit jest jednostka zewnętrzna (agregat). Agregaty multisplit obsługują zazwyczaj od 1 do 6 jednostek wewnętrznych. Każda jednostka wewnętrzna klimatyzacji niezależnie kontroluje temperaturę w pomieszczeniu - własny sterownik. Największą zaletą systemu klimatyzacji multisplit jest estetyka na zewnątrz budynku (jeden agregat). Zapraszamy do wyceny: montaż klimatyzacji multisplit Szczyrk.

Montaż instalacji klimatyzacji Szczyrk

Montaż instalacji klimatyzacji Szczyrk
Podczas budowy domu należy przemyśleć montaż klimatyzacji. A w zasadzie na etapie budowy - samej instalacji klimatyzacji. Podczas budowy instalację możemy schować w ścianach, sufitach podwieszanych lub zewnętrznej elewacji. Instalację montujemy gdy budowa osiągnie stan surowy zamknięty. Montaż urządzeń klimatyzacji przeprowadzamy po pracach wykończeniowych. Zapraszamy do konsultacji!

Klimatyzacja do ogrzewania Szczyrk

Klimatyzacja do ogrzewania
Nowoczesne klimatyzatory dają możliwość ogrzewania pomieszczeń przez cały rok. Urządzenia takie ogrzewają pomieszczenia nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C (chociaż należy wspomnieć, że ich skuteczność przy takiej temperaturze spada). W osobnym artykule przedstawiamy klimatyzatory do ogrzewania w naszej ofercie: Ogrzewanie klimatyzacją.

Serwis klimatyzacji Szczyrk

Przegląd klimatyzacji należy wykonywać regularnie wg ustaleń producentów lub instalatorów. Są fundamentem dla naszego zdrowia i właściwej pracy klimatyzatorów. DW Klima wykonuje przeglądy klimatyzacji w Szczyrku. Prosimy o kontakt w celu umówienia terminu.

Zobacz inne usługi w Szczyrku

Tagi: 

Pozostaw opinię