Montaż klimatyzacji Wisła. Klimatyzacja Wisła

poster
30/11/2022
Montaż klimatyzacji Wisła. Klimatyzacja Wisła
Klimatyzacja jest rozwiązaniem na wysokie temperatury i dużą wilgotność latem. W okresie przejściowym oraz zimą sprawdzi się jako źródło ogrzewania. Nasz firma montuje klimatyzację w miejscowości Wisła. Posiadamy siedzibę w Bielsku-Białej. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Wisła

Główną działalnością naszej firmy jest montaż klimatyzacji. Montujemy klimatyzację w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, handlowych oraz sklepach. Spotkanie, dobór i oferta jest u Nas bezpłatne. Możemy dobrać klimatyzatory pod kątem chłodzenia i ogrzewania. Współpracujemy z takimi producentami klimatyzacji jak: Rotenso, Gree, Haier, Vivax, Fuji, Cooper Hunter, Mitsubishi. Zapraszamy do kontaktu!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Jakie funkcje spełniają klimatyzatory:

Montaż klimatyzacji do domuWisła

Montaż klimatyzacji Wisła

Klimatyzacja montowana na ścianie typu split to najczęściej montowany przez naszych klientów rodzaj klimatyzacji. Charakteryzuje ją wysoka wydajność i prostota układu. Klimatyzatory ścienne montowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Montaż klimatyzacji multisplit Wisła

Montaż klimatyzacji multisplit Wisła
Układy multisplit to dużo bardziej złożony systemy klimatyzacji. Agregaty układu multisplit mogą sterować kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Zazwyczaj są to od 2 do 6 jednostek wewnętrznych. Montując jedną jednostkę zewnętrzną kontrolujemy temperaturę i wilgotność w kilku pomieszczeniach. Każda jednostka posiada własny sterownik - pilot. Zaletą układu multisplit jest estetyka na zewnątrz budynku. I to w zasadzie największa jego zaleta. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit Wisła.

Montaż instalacji klimatyzacji Wisła

Montaż instalacji klimatyzacji Wisła
Będąc na etapie budowy dom lub remontu mieszkania warto pomyśleć o montażu samej instalacji klimatyzacji. Na tym etapie możemy ją przeprowadzić w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Właściwym momentem na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż klimatyzatorów wykonywany jest po pracach wykończeniowych.

Klimatyzacja do ogrzewania Wisła

Klimatyzacja do ogrzewania Wisła
Ogrzewanie klimatyzacją to obecnie bardzo popularny trend. Poszukujemy tanich źródeł ogrzewania, chcemy również wykorzystać nadwyżkę z wyprodukowanej energii przez fotowoltaikę. Nasza firma posiada w ofercie klimatyzatory przeznaczone do całorocznego ogrzewania pomieszczeń. Klimatyzatory takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C.

Przegląd klimatyzacji Wisła

Wykonanie systematycznych przeglądów klimatyzacji to fundament dla naszego zdrowia oraz pracy klimatyzatorów. Serwisy należy wykonywać wg zaleceń producenta klimatyzacji. W ten sposób spełniamy wymogi gwarancyjne. Proponujemy Państwu usługę przeglądu klimatyzacji w miejscowości Wisła.
Tagi: 

Pozostaw opinię