Klimatyzacja Kraków. Montaż klimatyzacji Kraków.

poster
30/11/2022
Klimatyzacja Kraków. Montaż klimatyzacji Kraków.
Jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Krakowie? Montaż klimatyzacje jest to główna działalność naszej firmy. Współpracujemy z osobami prywatnymi jak również firmami. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Kraków

DW Klima wykonuje montaże klimatyzacji w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych oraz handlowych. Proponujemy bezpłatną wycenę i dobór klimatyzatorów. Posiadamy w ofercie klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Haier, Vivax, Fuji, Aux, Mitsubishi Heavy i innych. Zapraszamy do rozmowy na temat klimatyzacji!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji w domu Kraków

Montaż klimatyzacji Kraków

W domach prywatnych najpopularniejszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji ściennej typu split. Zaletą klimatyzacji ściennej jest dobra wydajność urządzeń i niski poziom hałasu. Innym rozwiązaniem jest klimatyzacja kanałowa, z rozprowadzeniem kanałów do pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu i wyceny!

Montaż klimatyzacji multisplit Kraków

Montaż klimatyzacji multisplit Kraków
Klimatyzacja multisplit to rodzaj klimatyzacji przeznaczony dla osób, której chcą schłodzić lub ogrzać kilka pomieszczeń z jednej jednostki zewnętrznej. Jednostka zewnętrzna (agregat) może obsługiwać od 2 do 6 jednostek wewnętrznych - czyli pomieszczeń. Układ pozwala kontrolować temperaturę w każdym z pomieszczeń niezależnie. Największą korzyścią układu multisplit jest oszczędność miejsca i estetyka na zewnątrz budynku. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Krakowie.

Montaż instalacji klimatyzacji Kraków

Montaż instalacji klimatyzacji Kraków
Remont lub budowa domu, to czas na zmiany. Warto rozważyć montaż klimatyzacji. Podczas remontu lub w trakcie budowy domu instalację klimatyzacji możemy przeprowadzić w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Po wykończeniu pomieszczeń nie będzie to już takie proste (czasami niemożliwe). Odpowiednim momentem na rozpoczęcie prac związanych z instalacją klimatyzacji jest stan surowy zamknięty budowy lub po prostu czas remontu. Po pracach wykończeniowych montowane są same klimatyzatory. Zapraszamy do rozmowy na temat klimatyzacji w Krakowie!

Klimatyzacja do ogrzewania Jeleśnia

Klimatyzacja do ogrzewania Jeleśnia
Ogrzewanie klimatyzacją to coraz popularniejsze rozwiązanie. Nasza firma oferuje klimatyzatory dedykowane do ogrzewania pomieszczeń. Klimatyzatory takie mogą pracować zimą (grzałka tacy ociekowej i karteru sprężarki, minamalna temperatura pracy nawet -30C).

Serwis klimatyzacji Krakowie

O konieczności wykonywania przeglądów klimatyzacji nie ma co się rozpisywać. Są one dla naszego zdrowia i kondycji samych urządzeń. Należy je wykonywać wg zaleceń producenta klimatyzacji. Oferujemy Państwu usługę przegląd klimatyzacji Krakowie. Prosimy o kontakt w celu umówienia terminu!
Tagi: 

Pozostaw opinię