Montaż klimatyzacji Oświęcim

poster
15/11/2022
Montaż klimatyzacji Oświęcim
Klimatyzacja jest już standardem w wielu domach. Czasami staje się koniecznością. Podczas lata utrzymuje odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Zimą i w okresach przejściowych szybko i skutecznie je ogrzewa. Zajmujemy montażem klimatyzacji w województwie małopolskim i śląskim. Staramy się dobrać najlepszy dla Państwa rodzaj lub system klimatyzacji. Omówimy zalety i wady proponowanych rozwiązań. Wycenę możemy wykonać w oparciu o podesłany do nas projekt pomieszczenia lub umówimy się na spotkanie. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 150 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Oświęcim

Naszą specjalizacją jest montaż klimatyzacji. Montujemy urządzenia w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz magazynowych. Bezpłatna wycena i dobór układu klimatyzacji. Montujemy klimatyzację takich marek jak: Rotenso, Gree, LG, Sinclair, Haier, Fuji, Heiko, Vivax. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia dostosowane do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie.

Jak wygląda montaż klimatyzacji :

 • Przewiert w ścianie zewnętrznej ok 60mm
 • Montaż jednostki wewnętrznej
 • Montaż jednostki zewnętrznej
 • Montaż instalacji freonowej pomiędzy jednostkami
 • Wykonanie instalacji odpływu skroplin (grawitacja lub dodatkowo pompka skroplin)
 • Podłączenie klimatyzatora (jednostki zewnętrznej) do istniejącej instalacji elektrycznej
 • Próba szczelności
 • Wykonanie próżni w układzie
 • Uruchomienie,sprawdzenie działania klimatyzacji oraz przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

Funkcje klimatyzacji:

Montaż klimatyzacji ściennej (split) Oświęcim

Montaż klimatyzacji Oświęcim

Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszym rodzajem klimatyzatorów. Układ split składa się jednostki wewnętrznej i zewnętrznej połączonej instalacją freonową. Są to wydajne urządzenia (wydajniejsze niż w układzie multisplit) zapewniające komfort na przestrzeni całego roku. Klimatyzatory ścienne najczęściej montowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Klimatyzacja typu split to nie tylko urządzenia ścienne: • klimatyzatory ścienne
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory podstropowe
 • klimatyzatory kanałowe
 • klimatyzatory konsole

Montaż klimatyzacji multisplit Oświęcim

Montaż klimatyzacji multisplit Oświęcim
Klimatyzacja multisplit posiada jedną jednostkę zewnętrzną (agregat). W zależności od mocy i rodzaju mogą one współpracować z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Standardowo są to 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Wpływamy na temperaturę i wilgotność w kilku pomieszczeniach. Nie możemy jednak w jednym pomieszczeniu chłodzić, a w drugim grzać. Każde urządzenie wewnętrzne posiada własny sterownik (pilot). Układ multisplit ma wpływ na estetykę - zamiast kilku jednostek zewnętrznych mamy jeden agregat. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Oświęcimiu.

Montaż instalacji klimatyzacji Oświęcim

Montaż instalacji klimatyzacji Oświęcim
Montaż instalacji klimatyzacji coraz przewidywany jest na etapie budowy domu lub remontu pomieszczeń. Instalacja może zostać schowana w ścianach, sufitach podwieszanych lub zewnętrznej elewacji. Ma to ogromny wpływ na estetykę. Podczas budowy domu odpowiednim czasem na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż jednostek klimatyzacji zostanie wykonany po wykończeniu pomieszczeń lub remoncie.

Klimatyzacja do ogrzewania Oświęcim

Klimatyzacja do ogrzewania
W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wyposażone są w zestaw pracy zimowej (grzałka tacy ociekowej i karteru). Lista urządzeń w naszej ofercie dostosowanych do ogrzewania: klimatyzacja ogrzewanie

Serwis klimatyzacji Oświęcim

Wykonanie systematycznych serwisów klimatyzacji to podstawa dla naszego zdrowia. Pozwala również przedłużyć żywotność samych urządzeń. Serwisy należy wykonywać regularnie wg zaleceń producenta klimatyzacji.

Rekuperacja Bielsko-Biała

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu rekuperacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Tagi: 

Pozostaw opinię