Montaż klimatyzacji Oświęcim. Klimatyzacja Oświęcim.

poster
15/11/2022
Montaż klimatyzacji Oświęcim. Klimatyzacja Oświęcim.
Klimatyzacja jest już standardem w wielu domach. Czasami staje się koniecznością. Podczas lata utrzymuje odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Zimą i w okresach przejściowych szybko i skutecznie je ogrzewa. Zajmujemy montażem klimatyzacji w województwie małopolskim i śląskim. Staramy się dobrać najlepszy dla Państwa rodzaj lub system klimatyzacji. Omówimy zalety i wady proponowanych rozwiązań. Wycenę możemy wykonać w oparciu o podesłany do nas projekt pomieszczenia lub umówimy się na spotkanie. Zapraszamy do kontaktu!
v

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Oświęcim

Naszą specjalizacją jest montaż klimatyzacji. Montujemy urządzenia w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz magazynowych. Bezpłatna wycena i dobór układu klimatyzacji. Montujemy klimatyzację takich marek jak: Rotenso, Gree, LG, Sinclair, Haier, Fuji, Heiko, Vivax. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia dostosowane do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie.

Jak wygląda montaż klimatyzacji :

 • Przewiert w ścianie zewnętrznej ok 60mm
 • Montaż jednostki wewnętrznej
 • Montaż jednostki zewnętrznej
 • Montaż instalacji freonowej pomiędzy jednostkami
 • Wykonanie instalacji odpływu skroplin (grawitacja lub dodatkowo pompka skroplin)
 • Podłączenie klimatyzatora (jednostki zewnętrznej) do istniejącej instalacji elektrycznej
 • Próba szczelności
 • Wykonanie próżni w układzie
 • Uruchomienie,sprawdzenie działania klimatyzacji oraz przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

Funkcje klimatyzacji:

Montaż klimatyzacji ściennej (split) Oświęcim

Montaż klimatyzacji Oświęcim

Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszym rodzajem klimatyzatorów. Układ split składa się jednostki wewnętrznej i zewnętrznej połączonej instalacją freonową. Są to wydajne urządzenia (wydajniejsze niż w układzie multisplit) zapewniające komfort na przestrzeni całego roku. Klimatyzatory ścienne najczęściej montowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Klimatyzacja typu split to nie tylko urządzenia ścienne: • klimatyzatory ścienne
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory podstropowe
 • klimatyzatory kanałowe
 • klimatyzatory konsole

Montaż klimatyzacji multisplit Oświęcim

Montaż klimatyzacji multisplit Oświęcim
Klimatyzacja multisplit posiada jedną jednostkę zewnętrzną (agregat). W zależności od mocy i rodzaju mogą one współpracować z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Standardowo są to 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Wpływamy na temperaturę i wilgotność w kilku pomieszczeniach. Nie możemy jednak w jednym pomieszczeniu chłodzić, a w drugim grzać. Każde urządzenie wewnętrzne posiada własny sterownik (pilot). Układ multisplit ma wpływ na estetykę - zamiast kilku jednostek zewnętrznych mamy jeden agregat. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Oświęcimiu.

Montaż instalacji klimatyzacji Oświęcim

Montaż instalacji klimatyzacji Oświęcim
Montaż instalacji klimatyzacji coraz przewidywany jest na etapie budowy domu lub remontu pomieszczeń. Instalacja może zostać schowana w ścianach, sufitach podwieszanych lub zewnętrznej elewacji. Ma to ogromny wpływ na estetykę. Podczas budowy domu odpowiednim czasem na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż jednostek klimatyzacji zostanie wykonany po wykończeniu pomieszczeń lub remoncie.

Klimatyzacja do ogrzewania Oświęcim

Klimatyzacja do ogrzewania
W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wyposażone są w zestaw pracy zimowej (grzałka tacy ociekowej i karteru). Lista urządzeń w naszej ofercie dostosowanych do ogrzewania: klimatyzacja ogrzewanie

Serwis klimatyzacji Oświęcim

Wykonanie systematycznych serwisów klimatyzacji to podstawa dla naszego zdrowia. Pozwala również przedłużyć żywotność samych urządzeń. Serwisy należy wykonywać regularnie wg zaleceń producenta klimatyzacji.


Zobacz inne usługi w Oświęcimiu

Tagi: 

Pozostaw opinię