Montaż klimatyzacji Mysłowice. Klimatyzacja Mysłowice

poster
02/02/2022
Montaż klimatyzacji Mysłowice. Klimatyzacja Mysłowice
Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji. Naszą działalność prowadzimy również w miejscowości Mysłowice i pobliskiej okolicy. Bezpłatne spotkanie przybliży Państwu temat klimatyzacji, a my ocenimy możliwości montażu i przygotujemy dla Państwa ofertę. Szybką wycenę wykonamy również w oparciu o podesłany do nas projekt pomieszczenia lub zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu!
00

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Mysłowice

Nasi pracownicy wykonują montaże klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych, magazynowych i innych. W naszej ofercie znajduje się bezpłatne spotkanie wraz z wyceną i doborem urządzeń. A montujemy klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Mitsubishi Heavy, Haier, Fuji, Aux, Vivax i innych. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o klimatyzacji! Znajdziemy odpowiednie urządzenia i rozwiązania.

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Mysłowice

Montaż klimatyzacji Mysłowice

W domach prywatnych najczęściej montowane są klimatyzatory ścienne. Klimatyzacja ścienna split składa się z dwóch urządzeń: jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Obie jednostki łączymy miedzianą instalacją freonową oraz przewodem komunikacyjnym. Klimatyzatory ścienne to zazwyczaj bardzo wydajne urządzenia, które zapewnią Państwu komfort przez cały rok.

Klimatyzacja multisplit Mysłowice

Montaż klimatyzacji multisplit Mysłowice
Jeśli nie klimatyzacja typu split to może klimatyzacja typu multisplit? Sercem układu klimatyzacji multisplit jest jednostka zewnętrzna (agregat). Agregat multisplit może obsłużyć do 5-6 jednostek wewnętrznych. Ma to ogromny wpływ na estetykę budynku - zamiast kilku jednostek zewnętrznych mamy jedną jednostkę. Każde pomieszczenie z zamontowaną jednostką wewnętrzną posiada możliwość kontrolowania temperatury i wilgotności. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Mysłowicach.

Montaż instalacji klimatyzacji Mysłowice

Montaż instalacji klimatyzacji Mysłowice
W trakcie budowy domu lub remontu pomyśl o instalacji klimatyzacji. Jest to jedyna sposobność aby instalację ukryć w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Właściwym momentem w trakcie budowy na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż jednostek klimatyzacji wykonujemy po pracach wykończeniowych.

Klimatyzacja do ogrzewania Mysłowice

Klimatyzacja do ogrzewania
Nasza firma posiada w swojej ofercie klimatyzatory dedykowane do ogrzewania. Klimatyzatory takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. W osobnym artykule opisujemy klimatyzatory do ogrzewania w naszej ofercie: Klimatyzatory do ogrzewania.

Serwis klimatyzacji Mysłowice

Przeglądy klimatyzacji jest niezbędny do zachowania gwarancji na urządzenie, jednak ważniejszym powodem, aby go wykonać, jest nasze zdrowie i kondycja samych klimatyzatorów. Serwisy wykonuje się regularnie wg zaleceń producenta klimatyzacji. Oferujemy Państwu profesjonalny serwis klimatyzacji w Mysłowicach.
Tagi: 

Pozostaw opinię