Ogrzewanie elektryczne podłogowe Bielsko-Biała

poster
02/02/2022
Ogrzewanie elektryczne podłogowe Bielsko-Biała
Nasza firma zajmuje się sprzedażą, dostawą i montażem elektrycznego ogrzewania podłogowego w Bielsku-Białej i w pobliskich miejscowościach. Podeślij do Nas projekt budowlany i najlepiej współczynnik eu ( ilość energii niezbędnej do zaopatrzenia każdego metra kwadratowego domu) do wyceny. My opracujemy koncepcję i dobierzemy produkty i wyślemy ofertę. Wszystko to bez wychodzenia z domu i ponoszenia kosztów!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu elektrycznego ogrzewania podłogowego. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Elektryczne ogrzewanie podłogowe Bielsko-Biała

DW Klima wykonuje montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego w domach jednorodzinnych. Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest ogrzewaniem niskotemperaturowym, a grzejnik stanowi powierzchnia całej podłogi. Bezpłatna wycena i dobór rozwiązań. Współpracujemy z polskim producentem elektrycznego ogrzewania podłogowego - Elektra. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji!


Zalety ogrzewania elektrycznego podłogowego :

  • Komfort cieplny – równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniu, ciepła posadzka zamiast chłodnej
  • Wpływa na estetykę pomieszczeń – brak grzejników w pomieszczeniach. Uproszczona kotłownia, brak kominów oraz sieci rur ciepłowniczych i gazowych
  • Niewielkie nakłady inwestycyjne
  • Ogrzewanie niecentralne – możliwość ogrzewania wybranych pomieszczeń
  • Ogrzewanie podłogowe nie powoduje unoszenia się kurzu wywołującego alergie
  • Ogrzewanie podłogowe nie powoduje przeciągów
  • Ogrzewanie podłogowe nie powoduje wysuszania powietrza

Na sprawność elektrycznego ogrzewania podłogowego ma wpływ grubość izolacji cieplnej podłogi. Ma to znaczenie zwłaszcza dla podłóg leżących na gruncie oraz podłóg nad nieogrzewanymi pomieszczeniami.

Materiały wykończeniowe ogrzewanej elektrycznie podłogi:


Każdy z wymienionych materiałów (poza terakotą i marmurem) musi mieć atest producenta dopuszczający do zastosowań z ogrzewaniem podłogowym, oraz musi zostać zamontowany według zaleceń producenta.

Kable grzejne Bielsko-Biała

Kable grzewcze Bielsko

Kable grzewcze ELEKTRA VCD są przystosowane do układania kablami grzejnymi wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN 60335-1. Posiadają przewód grzejny zakończonego przewodem zasilającym.

Kable grzewcze montujemy w wylewce. Instalację ogrzewanie kablami grzewczymi możemy wykonać, gdy pomieszczenia są na etapie budowy i posadzki są dopiero planowane. Kable grzewcze najczęściej pełnią funkcję podstawowego ogrzewania pomieszczenia (jedyne źródło ciepła lub główne źródło ciepła). W przypadku gdy ogrzewanie elektryczne kablami grzewczymi ma pełnić funkcję uzupełniającego systemu ogrzewania (efekt ciepłej podłogi), wówczas system wymaga podstawowej instalacji grzewczej (np. klimatyzacji).


Moc jednostkowa: 7, 10 lub 17 W/m
Napięcie zasilania: 230 V ~ 50/60 Hz
Wymiar zewnętrzny przewodu: ~ 5 x 7 mm
Min. temperatura instalowania: -5°C
Max. temperatura pracy: +95°C
Przewody przyłączeniowe: 1 x 2,5 m; 3 x 1,0 mm2, 3 x 1,5 mm2 lub 3 x 2,5 mm2
Rodzaj przewodu grzejnego: dwużyłowy, ekranowany, zasilany jednostronnie
Izolacja: XLPE
Powłoka zewnętrzna: PVC ciepłoodporny
Tolerancja mocy znamionowej: +5%, -10%
Min. promień gięcia przewodu: 3,5 D
Stopień ochrony: IPX7
Certyfikaty wyrobu: EAC
Certyfikacja systemu wg ISO 9001: IQNET, PCBC
Wyrób oznakowany: CE

Maty grzewcze MD Bielsko-Biała

Maty grzewcze Bielsko

Głównym zastosowaniem mat grzejnych ELEKTRA jest ogrzewania pomieszczeń, w których wykończeniem podłogi jest terakota lub marmur. Maty grzejne montujemy na posadzkach betonowych, wylewkach samopoziomujących, jak również na starych płytkach ceramicznych, na lastryku czy na płytach wiórowych odpornych na wilgoć. Maty grzejne ELEKTRA mogą stanowić uzupełnieniem podłogowego systemu grzewczego opartego na klasycznych przewodach grzejnych lub tradycyjnego systemu ogrzewania.

Mata grzewcza posiada niewielką grubość. Dzięki temu sprawdza się przy adaptacji i remontach pomieszczeń, które nie dopuszczają możliwości podniesienia podłogi. Maty grzejne znajdują zastosowanie w nowym budownictwie.

Stosowane są zazwyczaj jako uzupełniający system ogrzewania podłogowego w celu uzyskania ciepłej podłogi (Klimatyzacja). Mogą również stanowić podstawowy system grzejny.

Mata grzejna ELEKTRA MD posiada 3,9 mm grubości. Z jednej strony zakończona jest przewodem zasilającym o długości 4,0 m, z drugiej strony mufą.

Folie grzewcze Elektra Woodetec Bielsko-Biała

Folie grzewcze Elektra Woodetec Bielsko

Folie Grzewcze ELEKTRA WoodTec (nie mylić z foliami grzewczymi na podczerwień) są gotowymi do układania elementami grzejnymi wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN 50366:2004(U) + A1:2006(U). Zbudowane są z ultra-cienkiego przewodu grzejnego umiejscowionego w siatce z włókna szklanego, na której znajduje się warstwa folii aluminiowej. Folie grzewcze są przeznaczone do zastosowania wewnątrz pomieszczenia i jest ogrzewaniem bezpośrednim. Montowane są bezpośrednio pod panelami laminowanymi lub deską warstwową. Dzięki zastosowaniu folii grzewczych uzyskujemy komfort ciepłej podłogi i dostarczenie do pomieszczenia odpowiedniej ilości energii cieplnej oraz ograniczenie kosztów ogrzewania.

Zobacz inne usługi w Bielsku-Białej

Tagi: 

Pozostaw opinię