Montaż klimatyzacji Mikołów. Klimatyzacja Mikołów

poster
02/02/2022
Montaż klimatyzacji Mikołów. Klimatyzacja Mikołów
W obecnych czasach klimatyzacja nie jest luksusem - jest standardem. Latem dba o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Zimą i w okresach przejściowych skutecznie je ogrzewa. Nasz firma oferuje Państwu profesjonalny montaż klimatyzacji w Mikołowie i okolicy. Proponujemy rozwiązania, przedstawiając plusy i minusy danego systemu klimatyzacji. Umówimy się na spotkanie u Państwa na inwestycji i ocenimy możliwości montażu klimatyzacji. Takie spotkanie jest bezpłatne. Wycenę możemy wykonać w oparciu o podesłany do nas projekt pomieszczenia lub zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Mikołów

DW Klima specjalizuje się w montażu klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz magazynowych. Proponujemy bezpłatną wycenę i dobór urządzeń> W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, LG, Sinclair, Haier, Mitsubishi, Daikin i innych. Oferujemy urządzenia dostosowane do ogrzewania pomieszczeń! Zapraszamy do kontaktu i konsultacji, pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie.

Jakie czynności wykonujemy przy montażu klimatyzacji :

 • Przewiert w ścianie zewnętrznej ok 60mm
 • Montaż jednostki wewnętrznej
 • Montaż jednostki zewnętrznej
 • Montaż instalacji freonowej pomiędzy jednostkami
 • Wykonanie instalacji odpływu skroplin (grawitacja lub dodatkowo pompka skroplin)
 • Podłączenie klimatyzatora (jednostki zewnętrznej) do istniejącej instalacji elektrycznej
 • Próba szczelności
 • Wykonanie próżni w układzie
 • Uruchomienie,sprawdzenie działania klimatyzacji oraz przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

Jakie funkcje spełniają klimatyzatory:

Montaż klimatyzacji typu split w Mikołowie

Montaż klimatyzacji Mikołów

Klimatyzacja typu split, czyli najbardziej popularny i stosunkowo prosty rodzaj klimatyzacji. Układ opiera się na komplecie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej połączonej instalacją freonową. Klimatyzatory split to najczęściej bardzo wydajne urządzenia (wydajniejsze niż w układzie multisplit), które zapewnią Państwu komfort przez cały rok. Urządzenia te najczęściej montowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Klimatyzacja typu split może składać się z następujących typów urządzeń:



 • klimatyzatory ścienne
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory podstropowe
 • klimatyzatory kanałowe
 • klimatyzatory konsole

Montaż klimatyzacji multisplit w Mikołowie/small>

Montaż klimatyzacji multisplit Mikołów
Najważniejszym elementem układu multisplit jest jednostkę zewnętrzną (agregat). Agregaty multisplit mogą współpracować z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Zazwyczaj są to 2 do 5 jednostek wewnętrznych. W ten sposób mamy wpływ na temperaturę i wilgotność w kilku pomieszczeniach. Każda jednostka wyposażona jest sterownik (pilot). Układ multisplit wpływa na estetykę budynku - zamiast kilku jednostek zewnętrznych mamy jedną jednostkę. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Mikołowie i okolicach.

Montaż instalacji klimatyzacji w Mikołowie

Montaż instalacji klimatyzacji Mikołów
Ofertę kierujemy do osób budujących domy oraz remontujących mieszkania. Na tym etapie warto wykonać instalację klimatyzacji. Możemy ją schować w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Unikamy w ten sposób mało atrakcyjnych koryt instalacyjnych. Odpowiednim czasem na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż jednostek klimatyzacji zostanie wykonany po wykończeniu pomieszczeń lub remoncie.

Klimatyzacja do ogrzewania Mikołów

Klimatyzacja do ogrzewania
Polecamy Państwu klimatyzatory dedykowane do ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wyposażone są w zestaw pracy zimowej (grzałka tacy ociekowej i karteru).

Serwis klimatyzacji Mikołów

Wykonanie serwisu klimatyzacji to podstawa dla naszego zdrowia oraz pozwala przedłużyć żywotność samych urządzeń. Serwisy należy wykonywać regularnie wg zaleceń producenta klimatyzacji. Oferujemy Państwu profesjonalny przegląd klimatyzacji w Mikołowie.

Zobacz inne usługi Mikołów

Tagi: 

Pozostaw opinię