Montaż klimatyzacji Kęty. Klimatyzacja Kęty.

poster
02/02/2022
Montaż klimatyzacji Kęty. Klimatyzacja Kęty.
DW Klima montuje klimatyzację w miejscowości Kęty. Oferujemy darmowe spotkanie, darmowy dobór i ofertę. W rozmowie przybliżymy Państwu temat klimatyzacji. Przedstawimy zalety i wady proponowanych rozwiązań klimatyzacji. Wycenę możemy wykonać w oparciu o podesłany do nas projekt domu. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Kęty

Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują montaże klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, handlowych, magazynowych i innych. Oferujemy darmową wycenę i dobór urządzeń takich firm jak: Rotenso, Gree, Mitsubishi Heavy, Haier, Fuji, Heiko, Vivax i innych. Dobierzemy właściwy klimatyzator i system klimatyzacji.

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Kęty

Montaż klimatyzacji Kęty

W domach prywatnych najczęściej montujemy klimatyzację ścienną w układzie split. Klimatyzacja split składa się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej klimatyzacji. Urządzenia łączone są instalacją freonową oraz przewodem sterującym. Klimatyzatory typu split (ścienne) to najbardziej wydajne urządzenia.

Klimatyzacja multisplit Kęty

Montaż klimatyzacji multisplit Kęty
Głównym elementem układu klimatyzacji multisplit jest agregat. Agregat (jednostka zewnętrzna) multisplit obsługuje do 5-6 jednostek wewnętrznych. Wpływa to na wygląd budynku na zewnątrz - zastępujemy kilka jednostek zewnętrznych jedną jednostkę multisplit. Jednostki wewnętrzne niezależnie kontrolują temperaturę w pomieszczeniach. Każde urządzenie posiada własny sterownik (pilot). Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Kętach.

Montaż instalacji klimatyzacji Kęty

Montaż instalacji klimatyzacji Kęty
O klimatyzacji należy pomyśleć podczas budowy domu lub remontu. Instalację klimatyzacji możemy schować w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Odpowiednim momentem do rozprowadzenia instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż klimatyzatorów wykonujemy po pracach wykończeniowych.

Klimatyzacja do ogrzewania Kęty

Klimatyzacja do ogrzewania
W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory dedykowane do ogrzewać pomieszczenia przez cały rok - również w okresie zimowym. Nowoczesne klimatyzatory pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wiele klimatyzatorów wyposażonych jest w zestaw pracy zimowej (grzałka tacy ociekowej i karteru). W osobnym artykule przedstawiamy w naszej ofercie klimatyzatory do ogrzewania :
Klimatyzatory do ogrzewania.

Serwis klimatyzacji Kęty

Serwis klimatyzacji jest potrzebny do zachowania gwarancji na klimatyzator. Jednak wykonanie serwisu ważniejsze jest dla naszego zdrowia i właściwej pracy samych klimatyzatorów. Przeglądy wykonujemy regularnie wg zaleceń producenta w karcie gwarancyjnej. Wykonujemy przegląd klimatyzacji w Kętach.

Realizacje

Montaż klimatyzacji Kęty - Gree Pular
Tagi: 

Pozostaw opinię