Fotowoltaika Bielsko-Biała

poster
02/02/2022
Fotowoltaika Bielsko-Biała
Firma DW KLIMA zajmuje się sprzedażą i montażem fotowoltaiki. Współpracujemy z firmami montującymi instalację fotowoltaiki w Bielsku-Białej i pobliskich miejscowościach. Podeślij do Nas dane kontaktowe lub projekt do wyceny.

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy po bezpłatną wycenę sprzedaży elementów fotowoltaiki!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Montaż fotowoltaiki.

Współpracujemy z firmami montującymi fotowoltaikę. Zadzwoń, umówimy spotkanie!

Tel. 604 507 402.

Zestawy fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Zestawy fotowoltaiczne Bielsko

Proponujemy Państwu zestawy fotowoltaiczne, czyli gotowe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na dobór instalacji. Oprócz oszczędności czasu posiadamy również wymierne oszczędności kosztów instalacji. W skład zestawu wchodzą panele fotowoltaiczne (JA Solar, Trina Solar), falownik (GoodWe, Huawei, SolarEdge, Solplanet), rozdzielnica DC/AC z ogranicznikiem przepięć, 2 x łancuch PV, zabezpieczenia. W ofercie zestawy fotowoltaiczne 5 kW, 6 kW, 8 kW , 10 kW. Uwaga - Brak elementów montażowych w zestawie. Zapraszamy do kontaktu!


Panele fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Panele fotowoltaiczne Bielsko

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się panele fotowoltaiczne marki JA Solar. JA Solar jest chińskim producentem paneli fotowoltaicznych. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych oraz innych produktów związanych z energią odnawialną. Wybór paneli fotowoltaicznych JA Solar to decyzja, która przyniesie wiele korzyści, zarówno pod względem efektywności energetycznej, jak i zrównoważonego rozwoju. Warto podkreślić, że producent oferuje również panele o ciemnym wykończeniu, które doskonale wpisują się w estetykę budynków.


Falowniki Bielsko-Biała

Falowniki Bielsko

Głównym zadaniem, które realizują oferowane przez nas falowniki (inwertery), jest przekształcanie prądu stałego produkowanego przez ogniwa fotowoltaiczne na prąd zmienny niezbędny do zasilania urządzeń w domu. Drugą funkcją falowników jest monitorowanie parametrów sieci oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemu. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia o wysokiej sprawności przeznaczone zarówno do domowych, jak i do dużych, przemysłowych elektrowni PV . Oferujemy falowniki takich producentów jak: Huawei, V-Tac, Solplanet, Goodwe, Solaredge, Emiter


Magazyn energii Bielsko-Biała

Magazyn energii Bielsko

Magazyn energii to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zoptymalizować zużycie darmowej energii z fotowoltaiki. Dzięki niemu możesz cieszyć się swobodą w korzystaniu z energii słonecznej i maksymalizować oszczędności na rachunkach za prąd. To nie tylko sposób na dbanie o środowisko, ale także na poprawę swojej sytuacji finansowej. To urządzenie zapewni Ci i Twojej rodzinie bezpieczeństwo w przypadku awarii zasilania. Kiedy inni są pozbawieni dostępu do prądu, Ty nadal będziesz mieć go pod ręką. To daje Ci niezależność i komfort, którego nie da Ci żadne inne rozwiązanie. Dzięki magazynowi energii możesz cieszyć się pełną kontrolą nad swoim zużyciem energii. Możesz zaprogramować system tak, aby automatycznie wykorzystywał zgromadzoną energię w najbardziej efektywny sposób. To oznacza większe oszczędności dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie czekaj dłużej – zainwestuj w magazyn energii i ciesz się niezależnością oraz wygodą, jakiej dotąd nie miałeś! Oferujemy magazyny energii takich producentów jak: V-Tac, Solplanet, Emiter


Tagi: 

Pozostaw opinię