Montaż klimatyzacji Cieszyn

poster
02/02/2022
Montaż klimatyzacji Cieszyn
Nowe budynki posiadają coraz większą izolację tworząc szczelną puszkę. Klimatyzacja stała się instalacją niezbędną do dostarczenia komfortu w pomieszczeniach. W okresie letnim dba o temperaturę i wilgotność. W okresach przejściowych i w okresie zimowym skutecznie ogrzeje pomieszczenia. Nasza firma zajmuje się montaż klimatyzacji w Cieszynie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Cieszyn

Główną działalnością naszej firmy jest montaż klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach, sklepach, restauracjach. Proponujemy bezpłatne spotkanie, dobór i wycenę. Współpracujemy z takim firmami jak: Rotenso, Gree, Cooper&Hunter, Haier, Fuji, Heiko, Vivax, Mitsubishi Heavy i inne. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Cieszyn

Montaż klimatyzacji Cieszyn

W domach prywatnych najczęściej wybierana przez klientów jest klimatyzacja ścienna. Klimatyzacja ścienna typu split składa się z jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej. Urządzenia łączymy instalacją freonową i przewodem komunikacyjnym. Cechą klimatyzatorów ściennych typu split to zazwyczaj wysoka wydajność (pomijając budżetowe rozwiązania).

Klimatyzatory typy split to:
  • klimatyzatory ścienne
  • klimatyzatory kasetonowe
  • klimatyzatory podstropowe
  • klimatyzatory kanałowe
  • klimatyzatory konsole

Klimatyzacja multisplit Cieszyn

Montaż klimatyzacji multisplit Cieszyn
Najważniejszą częścią układu multisplit jest agregat (jednostka zewnętrzna). Agregaty multisplit mogą kontrolować od 1 do 6 jednostek wewnętrznych. Każda z jednostek wewnętrznych steruje temperaturą w obsługiwanym pomieszczeniu. Plusem systemu klimatyzacji multisplit jest estetyka na zewnątrz budynku (jeden agregat). Zapraszamy do wyceny: montaż klimatyzacji multisplit Cieszyn.

Montaż instalacji klimatyzacji Cieszyn

Montaż instalacji klimatyzacji Cieszyn
W trakcie budowy domu dobrą praktyką jest montaż samej klimatyzacji (rury freonowe + przewód komunikacyjny + odpływ skroplin). Podczas budowy instalację klimatyzacji możemy schować w ścianach, sufitach podwieszanych lub zewnętrznej elewacji. Momentem na wykonanie instalacji jest stan surowy zamknięty. Montaż klimatyzatorów przeprowadzany jest po wykończeniu pomieszczeń. Zapraszamy do konsultacji!

Klimatyzacja do ogrzewania Cieszyn

Klimatyzacja do ogrzewania
Nowe klimatyzatory mogą ogrzewać pomieszczeń przez cały rok ( nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C). W osobnym artykule prezentujemy klimatyzatory do ogrzewania pomieszczeń w naszej ofercie: Ogrzewanie klimatyzacją.

Serwis klimatyzacji Cieszyn

Przeglądu klimatyzacji nie należy bagatelizować. Należy go wykonywać wg ustaleń producentów lub instalatorów. Jest to bardzo ważne dla naszego zdrowia i odpowiedniej pracy klimatyzatorów. Nasza firma wykonuje przeglądy klimatyzacji w Cieszynie. Umów termin przeglądu!

Zobacz inne usługi w Cieszynie

Tagi: 

Pozostaw opinię