Montaż klimatyzacji Chorzów. Klimatyzacja Chorzów

poster
30/11/2022
Montaż klimatyzacji Chorzów. Klimatyzacja Chorzów
Chcesz zamontować klimatyzację w swoim domu, mieszkaniu lub biurze? Poszukujesz sprawdzonej ekipy do montażu klimatyzacji w Chorzowie i okolicach? Specjalizujemy się w montażu systemów klimatyzacji. Dbamy o zadowolenie klientów oraz odpowiednią jakość wykonywanych usług. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji.

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Chorzów

Nasza firma wykonuje montaże klimatyzacji w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach oraz lokalach handlowych. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu! Proponujemy Państwu bezpłatną konsultację oraz wycenę wykonania montażu klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Haier, Vivax, Fuji, MDV, Sinclair, Mitsubishi Heavy. Zapraszamy do kontaktu!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Chorzów

Montaż klimatyzacji Chorzów

W domach prywatnych króluje klimatyzacja ścienna (split). Jest to popularne rozwiązanie ze względu na dużą efektywność i cenę wykonania montażu. W domach prywatnych można spotkać jeszcze klimatyzatory typu Konsola, klimatyzatory kanałowe i kasetonowe. Zapraszamy do kontaktu i wyceny!

Montaż klimatyzacji multisplit Chorzów

Montaż klimatyzacji multisplit Chorzów
Klimatyzacja multisplit to interesujące rozwiązanie dla obsługi kilku pomieszczeń. Jedna jednostka zewnętrzna może obsłużyć kilka jednostek znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Unikamy montażu wielu urządzeń na zewnątrz budynku. Temperaturę możemy skutecznie kontrolować w kilku pomieszczeniach w tym samym czasie. Jeśli szukasz firmy do montażu klimatyzacji multisplit w Chorzowie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Montaż instalacji klimatyzacji Chorzów

Montaż instalacji klimatyzacji Chorzów
Budowa domu to jedna z ważniejszych rzeczy w życiu. Klimatyzacja stała się niezbędna do utrzymania niezbędnego komfortu w pomieszczeniach. Warto wcześniej zaplanować montaż klimatyzacji. Jest kilka możliwości poprowadzenia instalacji klimatyzacyjnej: możemy ją umieścić w ścianach, sufitach podwieszanych lub ukrycie w elewacji zewnętrznej. Klimatyzatory montujemy po wykończeniu pomieszczeń. A Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja do ogrzewania Chorzów

Klimatyzacja do ogrzewania Chorzów
W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory stworzone z myślą ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie mogą pracować nawet przy temperaturach zewnętrznych sięgających -30 stopni Celsjusza i są dostosowane do warunków zimowych.

Przegląd klimatyzacji Chorzów

Przeglądy klimatyzacji należy wykonywać regularnie wg zaleceń producenta. Oferujemy Państwu wykonanie przeglądu klimatyzacji w miejscowości Chorzów.
Tagi: 

Pozostaw opinię