Montaż klimatyzacji Gliwice. Klimatyzacja Gliwice

poster
30/11/2022
Montaż klimatyzacji Gliwice. Klimatyzacja Gliwice
Poszukujesz firmy do montażu klimatyzacji w Gliwicach? Nasza firma specjalizuje się w montażu klimatyzacji. Dbamy o wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o klimatyzacji oraz naszej ofercie.

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Gliwice

DW Klima specjalizujący się w montażu klimatyzacji. Nasi pracownicy wiedzą co robią i posiadają niezbędne uprawnienia i narzędzia. Tak na prawdę nie ma znaczenia, czy potrzebujesz klimatyzacji w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, biurze czy lokalu handlowym - staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. W standardzie posiadamy bezpłatną konsultację oraz wycenę wykonania usługi. Montujemy klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Haier, Vivax, Fuji, MDV, Sinclair, Mitsubishi Heavy. Zaufaj nam i spokojnie czekaj na lato!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

1

SPOTKANIE NA OBIEKCIE U INWESTORA

Poznanie oczekiwań klienta. Omówienie technicznych możliwości montażu.

2

DOBÓR I OFERTA

Wykonanie obliczeń i dobór klimatyzatora. Wysłanie oferty do klienta.

3

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Wykonanie montażu klimatyzacji wraz z instalacją. Uruchomienie i sprawdzenie działania klimatyzatora.

4

SZKOLENIE

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji.

5

SERWIS KLIMATYZACJI

Przegląd techniczny klimatyzatora oraz instalacji.

Montaż klimatyzacji do domu Gliwice

Montaż klimatyzacji Gliwice

Klimatyzacja ścienna split jest najpopularniejszym rozwiązaniem w domach ze względu na swoją efektywność i cenę montażu. W domach prywatnych montowane są jeszcze klimatyzatory typu Konsola, klimatyzatory kanałowe i kasetonowe. Zapraszamy do kontaktu i wyceny!

Montaż klimatyzacji multisplit Gliwice

Montaż klimatyzacji multisplit Gliwice
Klimatyzacja multisplit to w porównania z klimatyzacją split zdecydowanie bardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie. Zaletą klimatyzacji multisplit jest możliwość obsługi kilku jednostek wewnętrznych przez jeden agregat zewnętrzny. Dzięki temu unikamy konieczności montażu wielu urządzeń na zewnątrz budynku. Dodatkowo możemy skutecznie kontrolować temperaturę w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Jeśli szukasz profesjonalnego montażu klimatyzacji multisplit w Gliwicach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Montaż instalacji klimatyzacji Gliwice

Montaż instalacji klimatyzacji Gliwice
Jeśli budujesz dom lub go remontujesz, warto przewidzieć montaż instalacji klimatyzacji. Istnieje kilka sposobów przeprowadzenia instalacji klimatyzacyjnej: możemy ją umieścić w ścianach, sufitach podwieszanych lub ukrycie w elewacji zewnętrznej. Urządzenia są montowane po wykończeniu pomieszczeń. Aby montaż klimatyzacji był estetyczny warto na etapie stanu surowego wykonać instalację. Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja do ogrzewania Gliwice

Klimatyzacja do ogrzewania Gliwice
Ogrzewanie pomieszczeń klimatyzacją to dość popularne rozwiązanie pozwalające wykorzystać nadwyżki produkcji energii z fotowoltaiki. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory zaprojektowane do ogrzewania pomieszczeń. Urządzenia takie mogą pracować nawet przy temperaturach zewnętrznych sięgających -30 stopni Celsjusza.

Przegląd klimatyzacji Gliwice

Przeglądy klimatyzacji należy wykonywać regularnie wg zaleceń producenta. Oferujemy Państwu wykonanie przeglądu klimatyzacji w miejscowości Gliwice.
Tagi: 

Pozostaw opinię