Klimatyzacja Zembrzyce

poster
14/07/2022
Klimatyzacja Zembrzyce
Zembrzyce jest to wieś znajdująca się województwie małopolskim, w powiecie suskim. Jest najstarszą wsią w powiecie suski. Zabudowa Zembrzyc ma charakter małomiasteczkowy. Przy centralnym placu znajduje się wybudowany na początku XX wieku kościół w stylu neogotyckim.

Montaż klimatyzacji w Zembrzycach

Klimatyzacja Zembrzyce

Zembrzyce to bardzo klimatyczna wieś w pobliżu jeziora Mucharskiego. Osobiście lubię te tereny. W Zembrzycach odwiedzamy Pana Mariana i jego klimatyczny dom. Dodatkowym eksponatem będzie klimatyzator Rotenso Revio 3,5 kW. Zadanie - dogrzać pomieszczenia w okresie przejściowym. Oczywiście klimatyzator pozwoli również odpocząć od letnich upałów. Dziękujemy za zlecenie!


Montaż Klimatyzacji Zembrzyce

Klimatyzacja Zembrzyce

Bezpłatna wycena klimatyzacji!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Rotenso Revio

Klimatyzator Rotenso Revio to flagowy klimatyzator Generacji X. Jest odpowiedzią marki Rotenso na potrzeby nowej rzeczywistości. Revio to model klasy Premium w gamie klimatyzatorów ściennych Rotenso w najwyższej klasie energooszczędności chłodzenia A+++ posiadający wysokie współczynniki: SEER: 8,6 i SCOP: 4,6.

Model ten jest przeznaczony do pracy całorocznej, również w ekstremalnych warunkach pogodowych. Pracuje efektywnie w trybie grzania nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych do -25°C

Klimatyzator podsiada filtr elektrostatyczny oraz dwa dodatkowe filtry: HEPA i Cold Nano, a dodatkowo wbudowany Super Jonizator eliminujący skutecznie drobnoustroje, bakterie, grzyby i substancje toksyczne. Funkcja ECO Eye BreezeAway to inteligentny czujnik tzw. „oko”, które wykrywając aktywność osób pozwala regulować kąt przepływu powietrza unikający bezpośredniego nawiewu na osoby przebywające w pomieszczeniu.

Rotenso Revio

Tagi: 

Pozostaw opinię