Rotenso Imoto

poster
23/01/2023
Rotenso Imoto
Klimatyzator Rotenso Imoto to bardzo często wybierany przez naszych klientów model klimatyzacji ściennej. Stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku kluczowy. A sam design klimatyzatora jest naszym zdaniem na dobry poziomie. Rotenso Imoto posiada klasyczny wygląd z panelem frontowym wykończonym szkłem akrylowym, co nadaje mu charakterystyczny połysk. Posiada najwyższą klasę energooszczędności chłodzenia A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW).

Darmowa wycena!!!

Polecamy bezpłatną wycenę montażu klimatyzatora Rotenso Imoto. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Serwis klimatyzacji!

Zarezerwuj termin serwisu klimatyzacji! Przegląd klimatyzacji już od 250 zł netto!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Rotenso Imoto - opinia

Rotenso Imoto

Klimatyzator Rotenso Imoto to naszym zdaniem bardzo solidny klimatyzator. Doskonale sprawdza się przy chłodzeniu pomieszczeń. Posiada klasę A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW) przy współczynnik SEER 9,3 (dla mocy 2,6 kW). Wpływa to znacznie na oszczędności w poborze energii.

Proponujemy Państwu Rotenso Imoto jako urządzenie do ogrzewania przez cały sezon grzewczy. Jest to jedna z tańszych propozycji w naszej ofercie, ale tej cenie nie ma sobie równych. Polecamy!

Rotenso Imoto - wydajności

Rotenso Imoto agregatRotenso Imoto pilot

Rotenso Imoto występuje w czterech rodzajach wydajności:

Rotenso Imoto 2,6 KW

Rotenso Imoto 3,5 KW

Rotenso Imoto 5,3 KW

Rotenso Imoto 7,3 KW

Rotenso Imoto - cechy klimatyzatoraRotenso Imoto cechy

Rotenso Imoto - technologia

Jednostka wewnętrzna i zewnętrzna Rotenso Imoto posiadają energooszczędne silniki BLDC. Wykorzystują one wiele biegów wentylatora. Ma to duży wpływ na zużycie energii i skraca czas potrzebny do osiągnięcia zadanej temperatury. Aż 12 poziomów prędkości obrotów bezszczotkowego silnika prądu stałego daje możliwość dostosowania jego wydajności do warunków panujących w pomieszczeniu. Przy zachowaniu wysokiej efektywności i niewielkiego zużycia energii umożliwia obniżenie poziomu hałasu.

Rotenso Mirai - Energooszczędne silniki BLDC SKY

Najwyższa wydajność sprężarek ma wpływ na bardzo wysoki poziom efektywności. Specjalna konstrukcja zmniejsza wibracje, co ma wpływ na poziom hałasu. Rozwiązanie to ma zapewnić długie i energooszczędne działanie.

Złota powłoka wymiennika skutecznie chroni jednostkę przed korozją, a także skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii czy grzybów.Wyciek czynnika chłodniczego sygnalizowany jest przez wyświetlenie komunikatu EC. Pozwala to dodatkowo chronić sprężarkę przed wysoką temperaturą.


Rotenso Imoto - Sygnalizacja wycieku freonu

Rotenso Imoto - filtracja

Super Jonizator iAIR wytwarza ujemne jony tlenu eliminuje z powietrza wirusy, bakterie, alergeny oraz roztocza. Brzydkie zapachy zostają wyeliminowane od razu po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem.


Rotenso Imoto - Jonizator

Filtr antybakteryjny Hepa iAIR usuwa większość zanieczyszczeń mechanicznych oraz dezynfekuje powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków, bakterii i wirusów na poziomie 99,97%.


Klimatyzator Rotenso Imoto posiada wysokiej klasy filtr elektrostatyczny HD iAIR. Wyładowanie elektrostatyczne mają wpływ na naładowane dodatnio bądź ujemnie cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki temu klimatyzator nawiewa oczyszczone powietrze.


Rotenso Imoto - Filtr elektrostatyczny

Rotenso Imoto - komfort

Klimatyzator Rotenso Imoto posiada funkcję snu. Jest to specjalny program pracy klimatyzatora, w którym temperatura i prędkość wentylatora są automatycznie regulowane, aby zapewnić optymalne warunki dla nocnego wypoczynku


Automatycznego oczyszczania uruchamia specjalny tryb pracy, który oczyszcza i osusza jego wnętrze. Eliminuje to rozwój bakterii oraz powstawanie brzydkich zapachów.

Rotenso Imoto - Autooczyszczanie

Wentylator klimatyzatora Rotenso Imoto ma unikalną budowę i nowoczesny silnik jednostki wewnętrznej pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia (Tryb super cichy eMOTO). Poziom głośności może być obniżony i nawet o 5,5 dB(A).

Rotenso Imoto - tryb super cichy eMoto

Klimatyzator Rotenso Imoto ma siłowniki pozwalające na sterowanie pracą żaluzji poziomych i pionowych za pomocą pilota. Wpływa to na komfortową obsługę nawiewanego powietrza w dwóch płaszczyznach.

Zwiększenie wydajności sprężarki oraz wentylatora spowoduje szybkie ogrzewanie lub schładzanie pomieszczenia. O 20% szybciej osiągamy zadaną temperaturę.

Przed rozpoczęciem nawiewania powietrza w trybie ogrzewania, klimatyzator nie pozwoli nawiewać zimnego powietrza. Po osiągnięciu właściwej temperatury rozpocznie proces nawiewania.

Rotenso Imoto - Kontrola nawiewu

Specjalna konstrukcja wylotu powietrza rozprowadza ciepłe powietrze do podłoża i każdego narożnika pomieszczenia, a schłodzone powietrze do sufitu. Gwarantuje to najwyższy komfort.

Klimatyzatorem Rotenso Imoto można sterować za pomocą smartfona. Połączenie urządzenia z siecią Internet za poprzez WiFi pozwala na zdalną obsługę klimatyzatora po wyjściu z domu.

Rotenso Imoto - Smart Wi-Fi

Umiejscowiony w sterownikach przewodowych i bezprzewodowych dodatkowy czujnik temperatury pozwala na lepsze kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Wpływa to pozytywnie na komfort termiczny.


W przypadku braku zasilania, po powrocie zasilania klimatyzator przywróci pracę urządzenia. Zostanie uruchomiony z ostatnio używanymi ustawieniami.


Rotenso Imoto - ogrzewanie

Grzanie nawet przy -22°C. Wykorzystana technologia inverterowa zapewnia bezproblemową pracę klimatyzatora w trybie grzania, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Rotenso Imoto może pracować jako urządzenie całoroczne i jako jedyne źródło ciepła w domu.

Aby uniknąć wychłodzenia pomieszczeń , klimatyzator Rotenso Imoto posiada funkcję włączenia trybu grzania aby utrzymać temperaturę na poziomie 8°C.


Jednostka zewnętrzna Rotenso Imoto posiada grzałkę tacy ociekowej. Ma ona za zadanie nie dopuścić do oblodzenia agregatu. Oprócz grzałki tacy ociekowej posiada również grzałkę karteru sprężarki. Zapobiega ona absorpcji czynnika chłodniczego przez olej oraz poprawia smarowanie kompresora.


Tagi: 

Pozostaw opinię