Montaż klimatyzacji Ślemień

poster
23/10/2022
Montaż klimatyzacji Ślemień
Problem wysokich temperatur bardzo często dokucza mieszkańcom Ślemienia. Coraz częściej poszukują alternatywnych źródeł ciepła. Rozwiązaniem jest klimatyzacja. Latem dba o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach. Zimą i w okresach przejściowych skutecznie je ogrzewa. DW KLIMA oferuje Państwu profesjonalny montaż klimatyzacji w Ślemieniu. Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkanie u Państwa na inwestycji !

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 150 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Ślemień

Miło nam Państwa poinformować, że montujemy klimatyzację w miejscowości Ślemień. Posiadamy duże doświadczenie w doborze i montażu klimatyzacji w domach, pomieszczeniach biurowych, handlowych oraz magazynowych. Oferujemy bezpłatną wycenę i dobór klimatyzatorów pod kątem chłodzenia i ogrzewania. Proponujemy Państwu urządzenia takich marek jak: Rotenso, Gree, LG, Sinclair, Haier, Mitsubishi, Daikin i innych. Dobierzemy urządzenie dostosowane do ogrzewania pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji!

Jakie czynności wykonujemy przy montażu klimatyzacji :

 • Przewiert w ścianie zewnętrznej ok 60mm
 • Montaż jednostki wewnętrznej
 • Montaż jednostki zewnętrznej
 • Montaż instalacji freonowej pomiędzy jednostkami
 • Wykonanie instalacji odpływu skroplin (grawitacja lub dodatkowo pompka skroplin)
 • Podłączenie klimatyzatora (jednostki zewnętrznej) do istniejącej instalacji elektrycznej
 • Próba szczelności
 • Wykonanie próżni w układzie
 • Uruchomienie,sprawdzenie działania klimatyzacji oraz przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora

Jakie funkcje spełniają klimatyzatory:

Montaż klimatyzacji typu split Ślemień

Montaż klimatyzacji Ślemień

Najpopularniejszym rodzajem klimatyzacji jest klimatyzacja w układzie split. Składa się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej połączonej instalacją freonową. Klimatyzatory split to najczęściej wybierane urządzenia w naszej ofercie. Charakteryzują się wysoką wydajnością, prostotą układu. Urządzenia te najczęściej montowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Klimatyzacja split to następujący rodzaje urządzeń: • klimatyzatory ścienne
 • klimatyzatory kasetonowe
 • klimatyzatory podstropowe
 • klimatyzatory kanałowe
 • klimatyzatory konsole

Montaż klimatyzacji multisplit Ślemień

Montaż klimatyzacji multisplit Ślemień
Jednostki zewnętrzne klimatyzacji multisplit współpracują z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Zazwyczaj są to dwie do pięciu jednostek wewnętrznych. Każda jednostka w pomieszczeniu wyposażona jest we własny pilot. Układ multisplit cechuje duża estetyka na zewnątrz budynku. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Ślemieniu.

Montaż instalacji klimatyzacji Ślemień

Montaż instalacji klimatyzacji Ślemień
Będąc na etapie budowy dom lub remontu mieszkania warto pomyśleć o montażu instalacji klimatyzacji. Na tym etapie możemy ją schować w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Unikamy w ten sposób korytek instalacyjnych. Odpowiednim czasem na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty. Montaż jednostek klimatyzacji zostanie wykonany po wykończeniu pomieszczeń lub remoncie.

Klimatyzacja do grzania Ślemień

Klimatyzacja do ogrzewania Ślemień
Ogrzewanie klimatyzacją to obecnie bardzo popularny temat. W ofercie posiadamy klimatyzatory przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń. Klimatyzatory takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C ( Rotenso Mirai ). Wyposażone są w zestaw pracy zimowej (grzałka tacy ociekowej i karteru).

Przegląd klimatyzacji Ślemień

Regularne przeglądy klimatyzacji to podstawa dla naszego zdrowia. Pozwalają one również przedłużyć żywotność samych urządzeń. Serwisy należy wykonywać wg zaleceń producenta klimatyzacji. Oferujemy Państwu profesjonalny przegląd klimatyzacji w Ślemieniu.

Rekuperacja Bielsko-Biała

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu rekuperacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Tagi: 

Pozostaw opinię