Rotenso Mirai 3,5 kW
 • Rotenso Mirai 3,5 kW - jednostka wewnętrzna
 • Rotenso Mirai 3,5 kW - jednostka zewnętrzna
 • Rotenso Mirai
 • Rotenso Mirai
 • Rotenso Mirai
 • Rotenso Mirai pilot
 • Rotenso Mirai
 • Rotenso Mirai

Rotenso Mirai 3,5 kW

Marka: Rotenso

Powierzchnia: 30-40 m2

Moc chłodnicza: 3,5 kW

Kategoria: ścienne
Powierzchnia: 30-40 m2
Model wewnętrzna: M35Xi
Model zewnętrzna: M35Xo
Gwarancja: 5 lat/lata
Filtry: - filtr Hepa iAir
- filtr Silver Ion iAir
- filtr elektrostatyczny HD iAir


Rotenso Mirai M35Xi / M35Xo o nominalnej to klimatyzator ścienny o mocy chłodniczej 3,5 kW. Bez wątpliwości jest to urządzenie segmentu premium marki Rotenso. Posiada najwyższą klasę energetyczną zarówno przy chłodzeniu jak i ogrzewaniu (klasa A+++/A+++). Klimatyzator Mirai może pracować w wyjątkowo trudnych warunkach zewnętrznych (ogrzewanie w temperaturze zewnętrznej od -30°C, chłodzenie od -25°C ). Posiada wbudowany czujnik ruchu oraz unikalną budowę wylotu powietrza. Mirai zaopatrzony jest w modem Wi-Fi, który umożliwi nam sterowanie urządzeniem z każdego miejsca w domu oraz poza nim. Klimatyzator Rotenso Mirai dedykowany jest do ogrzewania pomieszczeń (wydajność maksymalna 7,2 kW). Znajdzie również zastosowanie w klimatyzowaniu pomieszczeń technicznych (serwerownie).

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji Rotenso Mirai 3,5 kW.

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Klimatyzator Rotenso Mirai - główne cechy • A+++
 • tryb Eco eMOTO
 • 100% wydajności przy temp. -15°C
 • praca w ekstremalnych warunkach do -30°C
 • inteligentny czujnik ruchu SMART Eye
 • filtr HEPA iAIR
 • filtr Sliver Ion iAIR
 • filtr elektrostatyczny HD iAIR
 • automatyczne oczyszczanie iAIR
 • nawiew powietrza 4D eMOTO
 • czujnik zmierzchu
 • tryb Smart Follow
 • tryb turbo eMOTO
 • programator czasowy
 • funkcja snu
 • tryb super cichy eMOTO
 • tryb czuwania 1 W
 • smart WiFi
Rotenso Mirai

Ekologiczny czynnik R32

Klimatyzator Rotenso Mirai pracuje na ekologicznym czynniku chłodniczy R32, który zapewnia większą wydajność pracy. Czynnik R32 posiada wyższą o 10% efektywność energetyczną niż czynnik R410. W porównaniu do R410 posiada wyższą sprawność energetyczną. Wpływa to na mniejszą ilość czynnika więc w instalacji freonowej. R32 to czynnik o słabej palności i toksyczności.


Energooszczędne silniki BLDC SKY

Dzięki zastosowaniu energooszczędnego silnika BLDC w klimatyzatorze Mirai jednostki wewnętrzne oraz zewnętrzne wykorzystują wiele biegów wentylatora. Wpływa to korzystnie na zużycie energii i znacznie skraca czas potrzebny do osiągnięcia zadanej temperatury. 12 poziomów prędkości obrotów bezszczotkowego silnika prądu stałego pozwala na dostosowanie jego wydajności do warunków panujących w pomieszczeniu. Wykorzystanie nowoczesnych elementów umożliwia obniżenie poziomu hałasu przy zachowaniu wysokiej efektywności i niskiego zużycia energii.

Rotenso Mirai - Energooszczędne silniki BLDC SKY

Sprężarki rotacyjne BLDC Inverter SKY

Najwyższa wydajność sprężarek gwarantuje bardzo wysoki poziom efektywności. Wyjątkowa konstrukcja minimalizuje wibracje, co redukuje poziom hałasu. Rozwiązanie to zapewnia wieloletnie i energooszczędne działanie.

Nowy projekt obwodów czynnika chłodniczego wykorzystuje technologię promieniowania chłodniczego do chłodzenia wymiennika ciepła. To rozwiązanie podnosi wydajność jednostki zewnętrznej i ma pozytywny wpływ na stabilność jej pracy w wysokich temperaturach otoczenia.


Automatyczne oczyszczanie

Za pomocą funkcji automatycznego oczyszczania klimatyzator Mirai uruchamia specjalny tryb pracy, który oczyszcza i osusza jego wnętrze. Zapobiega to rozwijaniu bakterii oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Rotenso Mirai - Autooczyszczanie

Super jonizator iAir

Wytwarzając ujemne jony tlenu Super Jonizator iAIR usuwa z powietrza wirusy, bakterie, alergeny oraz roztocza. Nieprzyjemne zapachy zostają usunięte praktycznie natychmiast po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem.


Rotenso Mirai - Jonizator

Filtr z jonami srebra - Silver Ion iAIR

Srebro posiada bardzo silne właściwości bakteriobójcze. Jony srebra działają na komórki wyłapywanych mikroorganizmów. Genetyczny materiał mikroorganizmu ulega utlenieniu na skutek katalicznych właściwości srebra. Skuteczność filtra z jonami srebra to 99,9% likwidacji grzybów i bakterii.

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR

Filtr likwiduje większość zanieczyszczeń mechanicznych równocześnie dezynfekując powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków, bakterii i wirusów na poziomie 99,97%.


Rotenso Mirai - Filtr Hepa

Filtr elektrostatyczny HD iAIR

Klimatyzator Rotenso Mirai posiada wysokiej klasy filtr elektrostatyczny HD iAIR. Jest to bardzo skuteczny sposób na filtrację powietrza. Wyładowane elektrostatyczne wpływają na naładowane dodatnio bądź ujemnie cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki temu klimatyzator nawiewa oczyszczone powietrze.


Rotenso Mirai - Filtr elektrostatyczny

Tryb super cichy eMOTO

Wentylator klimatyzatora Rotenso Mirai posiada unikalną konstrukcję i nowoczesny silnik jednostki wewnętrznej pozwala na bardzo cichą pracę urządzenia. Poziom głośności zostaje obniżony nawet o 5,5 dB(A).

Rotenso Mirai - tryb super cichy eMoto

Nawiew powietrza 4D eMOTO

Klimatyzator Mirai posiada wbudowane siłowniki umożliwiające sterowanie pracą żaluzji poziomych i pionowych za pomocą pilota lub sterownika. Gwarantuje to komfortową obsługę w zakresie nawiewanego powietrza w dwóch płaszczyznach.

Rotenso Mirai - Nawiew 4D

Tryb turbo eMOTO

Chwilowe zwiększenie wydajności sprężarki oraz wentylatora pozwala na szybkie ogrzewanie lub schładzanie pomieszczenia. Możemy w ten sposób o 20% szybciej osiągnąć wymaganą temperaturę.

Rotenso Mirai - Turbo Emoto

System kontroli nawiewu eMOTO

Przed uruchomieniem nawiewu powietrza w trybie ogrzewania, system nie dopuści do sytuacji nawiewania zimnego powietrza. Dopiero po osiągnięciu odpowiedniej temperatury rozpoczyna pracę.

Rotenso Mirai - Kontrola nawiewu

Tryb Eco eMOTO

Ekologiczny tryb pracy redukuje zużycie energii przez klimatyzator o 60%.

Rotenso Mirai - Eco moto

Szeroki kąt nawiewu eMOTO

Specjalna konstrukcja wylotu powietrza rozprowadza ciepłe powietrze do podłoża i każdego narożnika pomieszczenia, a schłodzone powietrze do sufitu. Gwarantuje to najwyższy komfort.


Smart WiFi

Klimatyzatorem można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu, jak i poza nim. Połączenie klimatyzatora z siecią Internet za poprzez złącze WiFi umożliwia zdalne włączenie, wyłączenie oraz zmianę ustawień klimatyzatora po wyjściu z domu.

Rotenso Mirai - Smart Wi-Fi

Czujnik ruchu Smart Eye

Rotenso Mirai X posiada wbudowany czujnik ruchu, który wykrywa obecność użytkownika. Klimatyzator automatycznie dostosowuje kierunek i siłę przepływu powietrza do osoby przebywającej w pomieszczeniu. Specjalna konstrukcja wylotu powietrza rozprowadza ciepłe powietrze do podłoża i każdego narożnika pomieszczenia, a schłodzone powietrze do sufitu.


Rotenso Mirai - Czujnik ruchu Smart Eye

Czujnik wilgotności

Rotenso Mirai X posiada wbudowany czujnik wilgotności, który bada poziom wilgotności powietrza i wpływa na niego, aby zapewnić jak najwyższy komfort codziennego życia domowników.


Port SMART sterownika przewodowego

Rotenso Mirai X posiada złącze umożliwiające podłączenia do klimatyzatora sterownika przewodowego


Ukryty wyświetlacz temperatury SMART led

Informacje na temat parametrów pracy klimatyzatora wyświetlane są na jednostce wewnętrznej w czytelny, a zarazem dyskretny sposób. Dzięki temu użytkownikowi prezentowany jest aktualny status pracy.


Rotenso Mirai - wyświetlacz

Wł./wył. wyświetlacza SMART LED na panelu

Możliwość całkowitego wyłączenia wyświetlacza (np. w godzinach nocnych) poprawia komfort użytkowania klimatyzatora.


Tryb SMART Follow

Wbudowany w sterowniki przewodowe i bezprzewodowe dodatkowy czujnik temperatury pozwala na bardziej precyzyjne kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu. Ma to pozytywny wpływ na komfort termiczny.


Rotenso Mirai - smart follow

Pilot bezprzewodowy

Do klimatyzatora Rotenso Mirai dołączony jest pilot, który umożliwia zdalną obsługę klimatyzatora.


Sterownik przewodowy

Możliwość podłączenia do klimatyzatora Rotenso Mirai X sterownika przewodowego o szerokich możliwościach sterowania.


Funkcja ogrzewania SMART 12°C

W celu uniknięcia nadmiernego wychłodzeniu pomieszczenia,klimatyzator włącza się samoczynnie w trybie grzania. Temperatura powietrza utrzymywana jest na poziomie 12°C.


Pamięć ustawienia żaluzji

Klimatyzator Rotenso Mirai zapamiętuje ostatnie ustawienie żaluzji. Przy ponownym uruchomieniu urządzenia ich pozycja przywracana jest automatycznie.


Sygnalizacja wycieku freonu

Wyciek czynnika chłodniczego sygnalizowany jest przez wyświetlenie komunikatu EC. Pozwala to dodatkowo chronić sprężarkę przed wysoką temperaturą.


Rotenso Mirai - Sygnalizacja wycieku freonu

Funkcja uruchomienia awaryjnego

W przypadku usterki któregoś z czujników można uruchomić urządzenie awaryjnie do czasu przyjazdu uprawnionego serwisu.


Rotenso Mirai - Funkcja uruchomienia awaryjnego

1 W tryb czuwania

Klimatyzator Rotenso Mirai w trybie czuwania zużywa jedynie 1 W energii. Zastosowanie tej funkcji oszczędza nawet 80% energii w stosunku do poprzednich rozwiązań.


Pamięć autorestartu

W razie zaniku zasilania przywróci pracę urządzenia. Co więcej, odbędzie się to z ostatnio używanymi ustawieniami.


Grzałka tacy ociekowej

Jednostka zewnętrzna Rotenso Mirai X została wyposażona w grzałkę tacy ociekowej. Nie dopuszcza ona do oblodzenia agregatu.


Grzałka karteru sprężarki

Jednostka zewnętrzna Rotenso Mirai X wyposażona jest w grzałkę karteru sprężarki. Efektywnie zapobiega ona absorpcji czynnika chłodniczego przez olej oraz poprawia smarowanie kompresora.


Antykorozyjne pozłacane lamele

Unikalna złota powłoka skutecznie chroni jednostkę przed korozją, a także efektywnie zapobiega rozwojowi bakterii czy grzybów. Przez to Rotenso Mirai charakteryzuje się stałą, wysoką wydajnością.


Tryb ciszy

Dla zapewnienia większego komfortu istnieje możliwość wyciszenia komunikatów wizualnych i sygnałów dźwiękowych klimatyzatora.


Programator czasowy

Funkcja oferuje użytkownikowi możliwość zaprogramowania czasu włączenia oraz wyłączenia jednostki, ułatwiając korzystanie z klimatyzatora.


Chłodzenie w niskiej temperaturze -25°C

Wysokowydajna sprężarka oraz najwyższej klasy wymiennik ciepła umożliwiają wydajne chłodzenie w niskiej temperaturze, nawet -25°C, bez blokady temperaturowej.


Grzanie w niskiej temperaturze -30°C

Wysokowydajna sprężarka oraz najwyższej klasy wymiennik ciepła umożliwiają wydajne ogrzewanie w niskiej temperaturze, nawet -30°C, bez blokady temperaturowej.


Dwustronne odprowadzenie skroplin

Możliwość odprowadzania skroplin wody zarówno z lewej, jak i z prawej strony jednostki wewnętrznej.


Funkcja autodiagnozy

W przypadku awarii, komunikat błędu prezentowany jest na wyświetlaczu urządzenia lub na sterowniku przewodowym.


Automatyczna żaluzja

Możliwość automatycznego sterowania pracą żaluzji poziomej za pomocą sterownika bezprzewodowego lub przewodowego.


Funkcja snu

Specjalny program pracy urządzenia, w którym temperatura i prędkość wentylatora są automatycznie modyfikowane, aby zapewnić optymalne warunki dla nocnego wypoczynku


Rotenso Mirai wymiary

Rotenso Mirai wymiary

Rotenso Mirai 3,5 kW - akcesoria dodatkowe

Nazwa Zdjęcie Opis

Rotenso Mirai 3,5 kW - montaż klimatyzatora

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzatora Rotenso Mirai 3,5 kW. Zadzwoń lub napisz.

Marcin Walczak
Doradca ds. klimatyzacji
 • Telefon: 604 507 402
 • Email: biuro@dwklima.pl

Specyfikacja:


Nazwa: Rotenso Mirai 3,5 kW
Marka: Rotenso
Rodzaj: ścienne
Powierzchnia (m2): 30-40 m2
Moc katalogowa (kW): 3,5
Wydajność chłodnicza nominalna (W) : 3517
Wydajność chłodnicza minimalna (W) : 1031
Wydajność chłodnicza maksymalna (W) : 4816
Pobór mocy chłodzenie nominalny (W) : 750
Pobór mocy chłodzenie minimalny (W) : 102
Pobór mocy chłodzenie maksymalny (W) : 1955
Prąd pracy chłodzenie nominalny (A) : 3,3
Prąd pracy chłodzenie minimalny (A) : 0,4
Prąd pracy chłodzenie maksymalny (A) : 8,5
Wydajność grzewcza nominalna (W) : 4250
Wydajność grzewcza minimalna (W) : 752
Wydajność grzewcza maksymalna (W) : 7200
Pobór mocy grzanie nominalny (W) : 943
Pobór mocy grzanie minimalny (W) : 104
Pobór mocy grzanie maksymalny (W) : 2625
Prąd pracy grzanie nominalny (A) : 4,1
Prąd pracy grzanie minimalny (A) : 0,45
Prąd pracy grzanie maksymalny (A) : 11,4
Obciążenie chłodnicze (P design c) (kW) : 3,5
SEER (W/W) : 9,0
Klasa energetyczna chłodzenie : A+++
Roczne zużycie energii chłodzenie : 137
Obciążenie cieplne (Tbiv -7°C) (kW): 2,47
SCOP (W/W): 5,3
Klasa energetyczna grzanie: A+++
Roczne zużycie energii grzanie: 647
Maksymalne zużycie energii (W): 3105
Maksymalny prąd pracy (A): 13,0
Osuszanie (l/h): 1,2
Wifi: tak
Sterownik bezprzewodowy: tak
Gwarancja: 5
Jonizator: tak
Jednostka wewnętrzna: M35Xi
Prędkość wentylatora: (obr/min)1250/1120/1050/700/650/580
Przepływ powietrza: (m³/h)590/530/450/380/310/230
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)): 45/40/36/30/23/21
Poziom mocy akustycznej (dB(A)):59
Szerokość (mm) : 895
Wysokość (mm) : 298
Głębokość (mm): 248
Waga(kg) : 13
Zasilanie (V-Hz, Φ) : 220-240,50, 1f
Przewód sterujący (il. × mm²) : 5 × 1,5
Kolor: biały
Jednostka zewnętrzna: M35Xo
Prędkość wentylatora: (obr/min)850/830/700/650/600
Maksymalny przepływ powietrza: (m³/h)2000
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)): 57
Poziom mocy akustycznej (dB(A)):61
Szerokość (mm) : 800
Wysokość (mm) : 554
Głębokość (mm): 333
Waga(kg) : 36,4
Czynnik chłodniczy / typ : R32
Czynnik chłodniczy / GWP : 675
Czynnik chłodniczy / dodatkowa ilość (g/m) : 12
Przyłącza rur ciecz / gaz (mm) : 6,35/9,52
Przyłącza rur ciecz / gaz (cal) : 1/4 / 3/8
Maksymalna długość instalacji (m) : 25
Maksymalna różnica poziomów (m) : 10
Typ sprężarki: Rotacyjna DC
Zasilanie (V-Hz, Φ) : 220-240,50, 1f
Zabezpieczenie (A)C16
Przewody zasilające (il. × mm²)3 × 1,5
Przewód sterujący (il. × mm²)5 × 1,5
Praca w pomieszczeniu / chłodzenie temp. min. (°C)16
Praca w pomieszczeniu / chłodzenie temp. max. (°C)32
Praca w pomieszczeniu / grzanie temp. min. (°C)0
Praca w pomieszczeniu / grzanie temp. max. (°C)30
Praca na zewnątrz / chłodzenie temp. min. (°C)-25
Praca na zewnątrz / chłodzenie temp. max. (°C)50
Praca na zewnątrz / grzanie temp. min. (°C)-30
Praca na zewnątrz / grzanie temp. max. (°C)30
 • Krawczyk 2022-04-16 00:37:50

  Rewelacyjny klimatyzator do ogrzewania. Nadwyżką z fotowoltaiki mogę ogrzać duży salon. Polecam

  +3

Pozostaw opinię