Klimatyzacji Wilkowice. Montaż klimatyzacji Wilkowice

poster
05/01/2023
Klimatyzacji Wilkowice. Montaż klimatyzacji Wilkowice
Wykonujemy montaż klimatyzacji w miejscowości Wilkowice k. Bielska-Białej (Gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie bielskim). Posiadamy swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Każdy inwestor jest dla nas ważny i do każdego tematu staramy się podchodzić indywidualnie. Proponujemy darmowe spotkanie w celu omówienia Państwa potrzeb i sprawdzenia możliwości technicznych montażu (istnieje również możliwość podesłania planu i zdjęć). Postaramy się dobrać najlepsze rozwiązanie i stworzymy dla Państwa ofertę. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@dwklima.pl

Przegląd klimatyzacji.

Promocyjne ceny przeglądu klimatyzacji. Już od 250 zł netto! Zadzwoń i umów termin serwisu.

Tel. 604 507 402.

Klimatyzacja Wilkowice

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w montażu klimatyzacji. Montujemy klimatyzację w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych oraz handlowych. Standardowo spotkanie na inwestycji i oferta są u Nas bezpłatne i do niczego nie zobowiązują. Urządzenia możemy dobrać pod kątem chłodzenia i ogrzewania. W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzatory takich marek jak: Rotenso, Gree, Haier, Vivax, Fuji, Cooper&Hunter, Mitsubishi. Zapraszamy do kontaktu!

Rotenso
Gree
Haier
Vivax
Fuji

Montaż klimatyzacji ściennej Wilkowice

Montaż klimatyzacji Wilkowice

Klimatyzatory ścienne to najbardziej popularny wśród naszych klientów wybór (również w miejscowości Wilkowice). Jednostka wewnątrz pomieszczenia montowana jest na ścianie. Zewnętrzna jednostka (agregat) montowana jest na elewacji lub stałym podłożu. Do połączenia obu jednostek służą miedziane przewody freonowe wraz z przewodem komunikacyjnym. Klimatyzatory ścienne split z reguły posiadają wysoką sprawność i prosty układ chłodniczy. Najczęściej montowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach.

Klimatyzacja multisplit Wilkowice

Montaż klimatyzacji multisplit  Wilkowice
Układ multisplit to również bardzo popularne rozwiązanie w klimatyzacji. Jeden agregat (jednostka zewnętrzna) może obsługiwaćę kilka jednostek wewnętrznych (2 do 5 jednostek). W porównaniu z układem split, multisplit jest bardziej złożonym układem. Każda wewnętrzna jednostka posiada własny sterownik (pilot), dzięki któremu posiadamy wpływ na temperaturę każdym pomieszczeniu. Największą zaletą (niektórzy mówią, że jedyną) klimatyzacji multisplit jest estetyka. A dokładniej precyzując - estetyka na zewnątrz. Ma to oczywiście związek z jedną jednostką zewnętrzną. Jednak aby to się stało musimy mieć możliwość schowania instalacji. Zapraszamy do wyceny montażu klimatyzacji multisplit w Wilkowicach.

Montaż instalacji klimatyzacji Wilkowice

Montaż instalacji klimatyzacji Wilkowice
Instalację klimatyzacji warto rozważy i zaplanować w trakcie budowy domu lub remontu. W odpowiednim momencie powstawania inwestycji instalację klimatyzacji możemy ukryć w ścianach, sufitach lub zewnętrznej elewacji. Po wybudowaniu domu i wykończeniu pomieszczeń będzie już za późno lub będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami. Odpowiednim momentem na rozprowadzenie instalacji freonowej i odpływu skroplin jest stan surowy zamknięty.

Klimatyzacja do ogrzewania Wilkowice

Klimatyzacja do ogrzewania Wilkowice
Można zaobserwować duży wzrost popularność ogrzewania pomieszczeń klimatyzacją. Wielu z Państwa poszukuje tańszej alternatywy do ogrzewania domu lub mieszkania. Klimatyzacja jest również dobrym sposobem na wykorzystanie nadwyżki z wyprodukowanej energii przez fotowoltaikę. Możemy Państwu zaproponować klimatyzatory wykonane z myślą o ogrzewaniu pomieszczeń. Urządzenia takie pracują nawet do temperatury zewnętrznej -30 stopni C. Wyposażone są grzałka tacy ociekowej i grzałkę karteru.

Przegląd klimatyzacji Wilkowice

Systematyczne przeglądy klimatyzacji pozwolą Państwu zadbać o zdrowie i właściwą pracę urządzenia. Serwisy powinny być wykonywane według zaleceń producenta klimatyzacji. Proponujemy Państwu przegląd klimatyzacji w miejscowości Wilkowice.
Tagi: 

Pozostaw opinię